UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

rewelacja, jeszcze tylko popracować nad punktami dla odpadów niebezpiecznych. Ostatnio próbowałem oddać do punktu podanego na stronie urzędu miasta. Pan tam pracujący był szczerze zdziwiony i stwierdził, że on nic nie wie. .. .

TimTim

Anuluj