UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
rewelacja, jeszcze tylko popracować nad punktami dla odpadów niebezpiecznych. Ostatnio próbowałem oddać do punktu podanego na stronie urzędu miasta. Pan tam pracujący był szczerze zdziwiony i stwierdził, że on nic nie wie. .. .
TimTim