UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każda taka inicjatywa jest bardzo cenna. Tylko Nobla dla tego kto znajdzie sposób na to aby zmusić "obatela"i zarazem suwerena do tego aby do korzystał z tego dobrodziejstwa. Bo jak widać po elbląskich zabudowach na odpady suweren uprawia własna politykę polegającą na totalnym nieprzestrzeganiu zasad segregacji odpadów.


Anuluj