UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dobry pomysł bo wielu mieszkancow nie wie co zrobic z elektroodpadami. A punktów do utylizacji jest tylko kilka w Elblągu. Widziałem podobne pojemniki na elektroodpady w Kołobrzegu. Cieszy mnie to ze Elblag nie odstaje od innych miast pod wieloma względami.

ekolog