UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo dobry pomysł bo wielu mieszkancow nie wie co zrobic z elektroodpadami. A punktów do utylizacji jest tylko kilka w Elblągu. Widziałem podobne pojemniki na elektroodpady w Kołobrzegu. Cieszy mnie to ze Elblag nie odstaje od innych miast pod wieloma względami.
ekolog