UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Każda taka inicjatywa jest bardzo cenna. Tylko Nobla dla tego kto znajdzie sposób na to aby zmusić "obatela"i zarazem suwerena do tego aby do korzystał z tego dobrodziejstwa. Bo jak widać po elbląskich zabudowach na odpady suweren uprawia własna politykę polegającą na totalnym nieprzestrzeganiu zasad segregacji odpadów.