81
27.04.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Spalamy głównie węgiel rosyjski z dużą zawartością siarki i dusimy się od smogu.
marabi (2021.04.27)
a pis już myśli nad 700+, a jak będzie trzeba to i 1000+. trzymać się za portfele.
Czytać się nie chce tych wywodów po zdaniu "wzrośnie o 1,12%"i odrazu wskazując, że niby mamy się cieszyć, że tak mało wzrośnie, ale przepraszam bardzo miało być taniej o 20%???? Czyli wzrasta o 22,12% a to już jest nie wytłumaczalne inflacją - a pustą obietnicą wyborczá
Tomasz85 (2021.04.27)
Podwyżki to dopiero będą. Teraz to tylko skromny zwiastun.
Cz (2021.04.27)
@Cz - No, ale jak dadzą 700+ (czy 1000+)i wybory znowu wygrają (bo naiwniacy znowu ten kit łykną), to dopiero będą podwyżki.
edytowany (2021.04.27)
@ TeofilSkorupa - Heil Jarosław!
(2021.04.27)

info

2  
  2
Juz Cię odczarowuję łaskawco, płacisz więcej, bo masz dostęp, dostęp w każdej chwili, to tak jak byś kupił pøł litra w knajpie I trzymał flaszkę w barku. .jeszcze nie wypiłeś, ale już zapłaciłeś I to drogo. , ale masz dostęp w każdej chwili, chyba że stara zrobiła Ci szlaban I trzyma klucz w garści. Pytanie jest, czemu kupujesz w knajpie, a nie w sklepie? Byłoby taniej!! EPEC to posrednik, ktory handluje ciepłem w duzej mierze wytwarzanym w elektrociepłowni przy Elektrycznej. Ten posrednik, to ogromna liczba ludzi tam zatrudnionych, a ci najwieksi spece sa z Gdanska, bo tu u nas na wsi nikt nie potrafi tego ciepła sprzedać. Tak więc aby ich wszystkich utrzymać, pojdz sobie chłopie do sklepu, kup sobie flaszkę, pewnie Cie lepiej rozgrzeje jak te Epecowskie ciepło I nie myśl już o tym że ich wszystkich musisz utrzymać.
Klin nie p.Klim (2021.04.27)
Ja siÄ™ nie szczepiÄ™
MÄ…dry polak (2021.04.27)
@wyboe - To teraz niech Wróblewski dokłada obywatelom naszego pięknego miasta Elbląga.
To Wróbel no !!! (2021.04.27)
Ceny uprawnień do emisji CO2 obecnie biją rekordy (47 Euro/t czyli do tony węgla duża energetyka dopłaci 94 Euro). Jest to „podatek CO2"bo pieniądze z niego przejmuje Skarb Państwa. Sprzedaż praw do emisji CO2 przynoszą kokosy budżetowi, my za to zapłacimy z opóźnieniem, a budżet zarobi. Państwo sprzeda na aukcji za 47 Euro, spekulanci kupią i sprzedadzą energetyce za 60 Euro. Czy to nie będzie gospodarka rabunkowa? Na razie małe kotłownie nie muszą płacić tego haraczu. Nie ma prawa, które by zabraniało inwestorowi zbudować sobie własną małą kotłownię.
(2021.04.27)

info

3  
  0