UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Cz - No, ale jak dadzą 700+ (czy 1000+)i wybory znowu wygrają (bo naiwniacy znowu ten kit łykną), to dopiero będą podwyżki.
edytowany
@Cz - No, ale jak dadzą 700+ (czy 1000+)i wybory znowu wygrają (bo naiwniacy znowu ten kit łykną), to dopiero będą podwyżki.
edytowany