UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Cz - No, ale jak dadzą 700+ (czy 1000+)i wybory znowu wygrają (bo naiwniacy znowu ten kit łykną), to dopiero będą podwyżki.

edytowany

Anuluj