81
27.04.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A500plus i 13naste EMERYTURY?
TeofilSkorupa (2021.04.27)
Było 3 % teraz kolejny 1 % i tak do przodu. Pan Wróblewski na Zawadzie obiecywał 20 % obniżkę. I kto tu kogo w ch. .robi ?
Kłamca ! (2021.04.27)
@TeofilSkorupa - To to jest typowa kiełbasa wyborcza dla naiwnych, co potem w wszelakich podwyżkach życia 6 x więcej płaca niż kiełbasy dostają.
edytowany (2021.04.27)
@Kłamca ! - A Pis obiecywał kwotę wolna od podatku i kto kogo tu w ch robi?
edytowany (2021.04.27)
Zimę zapewne policzą sobie po nowej taryfie, oj mieszczanie zapłacą. Będzie drenowanie kieszeni.
(2021.04.27)

info

4  
  0
Mamy więcej dyrektorów to i podwyżka musi być a poza tym trzeba zatrudniać specjalistów Brawo RN i Prezydent
(2021.04.27)

info

17  
  1
Kowalski, Nowak zapłaci. Od tego są.
: ) (2021.04.27)

info

5  
  1
Miasto Elbląg zawsze miał i ma słabego wodza w ratuszu miejskim!!!!!
(2021.04.27)

info

15  
  2
Przedstawione argumenty związane z planowaną podwyżką wydają się być merytoryczne i sensowne. .. jestem w stanie oczywiście przystać na konieczność poniesienia tej wyższej opłaty, ale chciałbym aby przedłożonym dokumentom przyjrzała się jakaś miejska komisja. Tak żeby nie było niedomówień co do zasadności podwyżki.
BoTAK! (2021.04.27)

info

6  
  2
Może jakiś komentarz Wróblewskiego (nadzór właścicielski), Nowaka (członek rady nadzorczej)i Czyżyka (przewodniczący rady miasta). A co na to Klim.
(2021.04.27)

info

15  
  0