UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytać się nie chce tych wywodów po zdaniu "wzrośnie o 1,12%"i odrazu wskazując, że niby mamy się cieszyć, że tak mało wzrośnie, ale przepraszam bardzo miało być taniej o 20%???? Czyli wzrasta o 22,12% a to już jest nie wytłumaczalne inflacją - a pustą obietnicą wyborczá
Tomasz85