UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Juz Cię odczarowuję łaskawco, płacisz więcej, bo masz dostęp, dostęp w każdej chwili, to tak jak byś kupił pøł litra w knajpie I trzymał flaszkę w barku. .jeszcze nie wypiłeś, ale już zapłaciłeś I to drogo. , ale masz dostęp w każdej chwili, chyba że stara zrobiła Ci szlaban I trzyma klucz w garści. Pytanie jest, czemu kupujesz w knajpie, a nie w sklepie? Byłoby taniej!! EPEC to posrednik, ktory handluje ciepłem w duzej mierze wytwarzanym w elektrociepłowni przy Elektrycznej. Ten posrednik, to ogromna liczba ludzi tam zatrudnionych, a ci najwieksi spece sa z Gdanska, bo tu u nas na wsi nikt nie potrafi tego ciepła sprzedać. Tak więc aby ich wszystkich utrzymać, pojdz sobie chłopie do sklepu, kup sobie flaszkę, pewnie Cie lepiej rozgrzeje jak te Epecowskie ciepło I nie myśl już o tym że ich wszystkich musisz utrzymać.

Klin nie p.Klim