81
27.04.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@TeofilSkorupa - Widzę, że płatne trolle opozycji mnie minusują bo prawda jest tym otumanionym ludziom nie w smak.
TeofilSkorupa (2021.04.27)
Tak bo wreszcie przywracamy ludziom godność. Tak wiem wy woleliście to rozdać mafiom wat-owskim.
TeofilSkorupa (2021.04.27)
O nasze embloskie państwo w państwie, klamczuszki smierdziuszki
(2021.04.27)

info

3  
  0
A jakie przewidują nagrody za wprowadzenie tych innowacji?pewnie duże ! I kto jest prawdziwym ojcem sukcesu tych bezczelnych podwyżek?
Same dobre newsy, Lewica zaręczyła się z pisem, epecowo chce kasy, super! Ale zaraz zaraz w um mamy teraz konflikt interesów ale cóż trzeba robic dobrą mineę do złej gry i szef lewicy nie powinien krytykować kolegów z Pisu, haha
(2021.04.27)

info

6  
  1
Lewica, latawica - zdrajca!
(2021.04.27)

info

4  
  1
Warto sprawdzić fakturę z Energii, dodatkowa opłata, a cena jednostkowa też w górę. Człowiek nie nadąży za piswskimi podwyżkami. A mieszkania podwyżka około 100 zł. Tych wszystkich podwyżek nie wytrzyma żaden emeryt. Ale glosujcie dalej na PIS to na pewno nas wykończą.
errre (2021.04.27)

info

4  
  4
@Jajko - a ma do tego prawo???? fikajcie ile wlezie!!!!!
to za energię. A opłaty za dostawę, za abonament, za inne jeszcze konstrukcje finansowe?
@Tomasz85 - Wszędzie na świecie za niespełnione obiecanki wyborcze, kandydaci ci lecą na mordę, ale nie w Elblągu, - tam wybierają ich na następną kadencję
Smiechu warte (2021.04.27)