A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@TeofilSkorupa - Widzę, że płatne trolle opozycji mnie minusują bo prawda jest tym otumanionym ludziom nie w smak.
Tak bo wreszcie przywracamy ludziom godność. Tak wiem wy woleliście to rozdać mafiom wat-owskim.
O nasze embloskie państwo w państwie, klamczuszki smierdziuszki
A jakie przewidują nagrody za wprowadzenie tych innowacji?pewnie duże ! I kto jest prawdziwym ojcem sukcesu tych bezczelnych podwyżek?
Same dobre newsy, Lewica zaręczyła się z pisem, epecowo chce kasy, super! Ale zaraz zaraz w um mamy teraz konflikt interesów ale cóż trzeba robic dobrą mineę do złej gry i szef lewicy nie powinien krytykować kolegów z Pisu, haha
Lewica, latawica - zdrajca!
Warto sprawdzić fakturę z Energii, dodatkowa opłata, a cena jednostkowa też w górę. Człowiek nie nadąży za piswskimi podwyżkami. A mieszkania podwyżka około 100 zł. Tych wszystkich podwyżek nie wytrzyma żaden emeryt. Ale glosujcie dalej na PIS to na pewno nas wykończą.
@Jajko - a ma do tego prawo???? fikajcie ile wlezie!!!!!
to za energię. A opłaty za dostawę, za abonament, za inne jeszcze konstrukcje finansowe?
@Tomasz85 - Wszędzie na świecie za niespełnione obiecanki wyborcze, kandydaci ci lecą na mordę, ale nie w Elblągu, - tam wybierają ich na następną kadencję