UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czytać się nie chce tych wywodów po zdaniu "wzrośnie o 1,12%"i odrazu wskazując, że niby mamy się cieszyć, że tak mało wzrośnie, ale przepraszam bardzo miało być taniej o 20%???? Czyli wzrasta o 22,12% a to już jest nie wytłumaczalne inflacją - a pustą obietnicą wyborczá

Tomasz85