UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przedstawione argumenty związane z planowaną podwyżką wydają się być merytoryczne i sensowne. .. jestem w stanie oczywiście przystać na konieczność poniesienia tej wyższej opłaty, ale chciałbym aby przedłożonym dokumentom przyjrzała się jakaś miejska komisja. Tak żeby nie było niedomówień co do zasadności podwyżki.

BoTAK!