UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przedstawione argumenty związane z planowaną podwyżką wydają się być merytoryczne i sensowne. .. jestem w stanie oczywiście przystać na konieczność poniesienia tej wyższej opłaty, ale chciałbym aby przedłożonym dokumentom przyjrzała się jakaś miejska komisja. Tak żeby nie było niedomówień co do zasadności podwyżki.
BoTAK!