A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
teofilskorupa-gdyby w mieście rzadził pis/nie daj Boże/to miód i mleko płyneły by ulicami. .. ..
@TeofilSkorupa - "Gdyby PiS rządził w mieście"- To tu tez by się nachapali. a tak złość i nerwy.
utrzymanie trwale bezrobotnych i prawdziwych Polaków na intratnych stanowiskach kosztuje, więc płacić i nie płakać suwerenie.
To mi odpowiedz jeszcze czarodzieju z pis, czemu przy obecnie mniejszym miesięcznym zużyciu prądu (gdyż brak TV i żarówki led), płace miesięcznie więcej za prad?
Patrioci, dobra zmiana, pomniki, cuda na kiju. .. a i tak za wszystko zapłaci szary obywatel.
Rozumiem że podwyżka cen ciepła to pokłosie podwyżek i premii w EPEC i ELEKTROCIEPŁOWNI.
Czekamy na dalsze. A tymczasem trzeba zacząć przygotowania wspólnot i odbiorców indywidualnych do zmiany ogrzewania z EPEC na gaz ziemny. To dopiero początek podwyżek a po zakończeniu i rozliczeniu inwestycji w Elektrociepłowni dopiero zobaczymy jaki jest realny koszt ogrzewania.
I niech nikogo nie dziwi że ludzie dalej będą palić węglem i odpadami.
Pani Alina to faktycznie geniusz. Prawie odkryła Hamerykę. Na końcowa cenę co to ją klient płaci mają wpływ warunki atmosferyczne i decyzje samego klienta. A myślałem, że cena za dżula.
@edytowany - No jak gościu ale socjal od PISu kosztuje. Wszyscy z bez problemu i z zadowoleniem bierzecie ten pusty pieniądz więc ktoś za to musi zapłacić.
Naród musi zapłacić, bo został wycyckany Czyli dwa razy zapłacić.
Jednak nie nauczyli czytać ze zrozumieniem! Mowa jest o cenach GAZU!!!!! A jeżeli chodzi o prąd, to warto zapytać polityków, kto najbardziej walczy z polskim węglem?