81
27.04.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
teofilskorupa-gdyby w mieście rzadził pis/nie daj Boże/to miód i mleko płyneły by ulicami. .. ..
(2021.04.27)

info

5  
  8
@TeofilSkorupa - "Gdyby PiS rządził w mieście"- To tu tez by się nachapali. a tak złość i nerwy.
(2021.04.27)
utrzymanie trwale bezrobotnych i prawdziwych Polaków na intratnych stanowiskach kosztuje, więc płacić i nie płakać suwerenie.
legendarnawina (2021.04.27)

info

10  
  2
To mi odpowiedz jeszcze czarodzieju z pis, czemu przy obecnie mniejszym miesięcznym zużyciu prądu (gdyż brak TV i żarówki led), płace miesięcznie więcej za prad?
(2021.04.27)
Patrioci, dobra zmiana, pomniki, cuda na kiju. .. a i tak za wszystko zapłaci szary obywatel.
edytowany (2021.04.27)
Rozumiem że podwyżka cen ciepła to pokłosie podwyżek i premii w EPEC i ELEKTROCIEPŁOWNI. Czekamy na dalsze. A tymczasem trzeba zacząć przygotowania wspólnot i odbiorców indywidualnych do zmiany ogrzewania z EPEC na gaz ziemny. To dopiero początek podwyżek a po zakończeniu i rozliczeniu inwestycji w Elektrociepłowni dopiero zobaczymy jaki jest realny koszt ogrzewania. I niech nikogo nie dziwi że ludzie dalej będą palić węglem i odpadami.
(2021.04.27)

info

10  
  1
Pani Alina to faktycznie geniusz. Prawie odkryła Hamerykę. Na końcowa cenę co to ją klient płaci mają wpływ warunki atmosferyczne i decyzje samego klienta. A myślałem, że cena za dżula.
Phihihi (2021.04.27)

info

10  
  0
@edytowany - No jak gościu ale socjal od PISu kosztuje. Wszyscy z bez problemu i z zadowoleniem bierzecie ten pusty pieniądz więc ktoś za to musi zapłacić.
(2021.04.27)
Naród musi zapłacić, bo został wycyckany Czyli dwa razy zapłacić.
edytowany (2021.04.27)
Jednak nie nauczyli czytać ze zrozumieniem! Mowa jest o cenach GAZU!!!!! A jeżeli chodzi o prąd, to warto zapytać polityków, kto najbardziej walczy z polskim węglem?
(2021.04.27)