UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - To to jest typowa kiełbasa wyborcza dla naiwnych, co potem w wszelakich podwyżkach życia 6 x więcej płaca niż kiełbasy dostają.

edytowany

Anuluj