UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - To to jest typowa kiełbasa wyborcza dla naiwnych, co potem w wszelakich podwyżkach życia 6 x więcej płaca niż kiełbasy dostają.
edytowany
@TeofilSkorupa - To to jest typowa kiełbasa wyborcza dla naiwnych, co potem w wszelakich podwyżkach życia 6 x więcej płaca niż kiełbasy dostają.
edytowany