UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może jakiś komentarz Wróblewskiego (nadzór właścicielski), Nowaka (członek rady nadzorczej)i Czyżyka (przewodniczący rady miasta). A co na to Klim.
Może jakiś komentarz Wróblewskiego (nadzór właścicielski), Nowaka (członek rady nadzorczej)i Czyżyka (przewodniczący rady miasta). A co na to Klim.