UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może jakiś komentarz Wróblewskiego (nadzór właścicielski), Nowaka (członek rady nadzorczej)i Czyżyka (przewodniczący rady miasta). A co na to Klim.


Anuluj