UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mamy więcej dyrektorów to i podwyżka musi być a poza tym trzeba zatrudniać specjalistów Brawo RN i Prezydent
Mamy więcej dyrektorów to i podwyżka musi być a poza tym trzeba zatrudniać specjalistów Brawo RN i Prezydent