UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rozumiem że podwyżka cen ciepła to pokłosie podwyżek i premii w EPEC i ELEKTROCIEPŁOWNI. Czekamy na dalsze. A tymczasem trzeba zacząć przygotowania wspólnot i odbiorców indywidualnych do zmiany ogrzewania z EPEC na gaz ziemny. To dopiero początek podwyżek a po zakończeniu i rozliczeniu inwestycji w Elektrociepłowni dopiero zobaczymy jaki jest realny koszt ogrzewania. I niech nikogo nie dziwi że ludzie dalej będą palić węglem i odpadami.