UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@edytowany - No jak gościu ale socjal od PISu kosztuje. Wszyscy z bez problemu i z zadowoleniem bierzecie ten pusty pieniądz więc ktoś za to musi zapłacić.


Anuluj