UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
utrzymanie trwale bezrobotnych i prawdziwych Polaków na intratnych stanowiskach kosztuje, więc płacić i nie płakać suwerenie.
legendarnawina
utrzymanie trwale bezrobotnych i prawdziwych Polaków na intratnych stanowiskach kosztuje, więc płacić i nie płakać suwerenie.
legendarnawina