UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

utrzymanie trwale bezrobotnych i prawdziwych Polaków na intratnych stanowiskach kosztuje, więc płacić i nie płakać suwerenie.

legendarnawina

Anuluj