A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
sprawdzam faktury za gaz: listopad 2019 -cena -0,12499 za kWh, faktura marzec 2021 - 0,09449 - spadek o 25 %
MATKO - Dobra zmiana ma inflację? Ojejku, a portfele Polaków coraz grubsze, szkoda, że tylko w TVP. Nachapaliście się już PISy?
Dziękujemy wam panowie dyrektorzy z zawodu i powołania I przede wszystkim tobie witoldzie że na te stołki ich wsadziłeś bezinteresownie oczywiście Teraz obiecasz 21 procent obniżki?
Poczekaj na następną :)nie zapomnij zerknąć na dodatkowe usługi
Ciepło prąd gaz paliwo alkohol papierosy to po kosztach powinno być coś dla ludu a nie spółka spółkę goni z prezesami.
!!!!! SiP ĆABEJ
Nowaczyk popłynął ze stanowiska bo jego pomysłem było puszczenie obwodnicy przez Bazantarni teraz czas na wróbla bo mu się już sporo nazbieralo
@wyboe - Gdyby PiS rządził w mieście to sytuacja wyglądała by inaczej a teraz żal I zdziwienie bo ludzie znowu dali się omanic liberałów.
@Lump - 1.cena za 1 kWh 0.094490 od 10-08-2020!!!!
2.opłaty stałe - marzec 2021 75,96 zł, marzec 2015 -102,44 zł
akie sÄ… fakty. .. .. (nie TVN)
Co by na wylewkę obwodnicy starczyło