81
27.04.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
sprawdzam faktury za gaz: listopad 2019 -cena -0,12499 za kWh, faktura marzec 2021 - 0,09449 - spadek o 25 %
MATKO - Dobra zmiana ma inflację? Ojejku, a portfele Polaków coraz grubsze, szkoda, że tylko w TVP. Nachapaliście się już PISy?
(2021.04.27)
Dziękujemy wam panowie dyrektorzy z zawodu i powołania I przede wszystkim tobie witoldzie że na te stołki ich wsadziłeś bezinteresownie oczywiście Teraz obiecasz 21 procent obniżki?
Zielarski (2021.04.27)

info

21  
  1
Poczekaj na następną :)nie zapomnij zerknąć na dodatkowe usługi
Lump (2021.04.27)
Ciepło prąd gaz paliwo alkohol papierosy to po kosztach powinno być coś dla ludu a nie spółka spółkę goni z prezesami.
Mietek22 (2021.04.27)

info

11  
  0
!!!!! SiP ĆABEJ
(2021.04.27)

info

8  
  4
Nowaczyk popłynął ze stanowiska bo jego pomysłem było puszczenie obwodnicy przez Bazantarni teraz czas na wróbla bo mu się już sporo nazbieralo
(2021.04.27)

info

16  
  2
@wyboe - Gdyby PiS rządził w mieście to sytuacja wyglądała by inaczej a teraz żal I zdziwienie bo ludzie znowu dali się omanic liberałów.
TeofilSkorupa (2021.04.27)
@Lump - 1.cena za 1 kWh 0.094490 od 10-08-2020!!!! 2.opłaty stałe - marzec 2021 75,96 zł, marzec 2015 -102,44 zł akie są fakty. .. .. (nie TVN)
Co by na wylewkę obwodnicy starczyło
(2021.04.27)

info

5  
  0