UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To mi odpowiedz jeszcze czarodzieju z pis, czemu przy obecnie mniejszym miesięcznym zużyciu prądu (gdyż brak TV i żarówki led), płace miesięcznie więcej za prad?


Anuluj