UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To mi odpowiedz jeszcze czarodzieju z pis, czemu przy obecnie mniejszym miesięcznym zużyciu prądu (gdyż brak TV i żarówki led), płace miesięcznie więcej za prad?
To mi odpowiedz jeszcze czarodzieju z pis, czemu przy obecnie mniejszym miesięcznym zużyciu prądu (gdyż brak TV i żarówki led), płace miesięcznie więcej za prad?