UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozumiem że podwyżka cen ciepła to pokłosie podwyżek i premii w EPEC i ELEKTROCIEPŁOWNI. Czekamy na dalsze. A tymczasem trzeba zacząć przygotowania wspólnot i odbiorców indywidualnych do zmiany ogrzewania z EPEC na gaz ziemny. To dopiero początek podwyżek a po zakończeniu i rozliczeniu inwestycji w Elektrociepłowni dopiero zobaczymy jaki jest realny koszt ogrzewania. I niech nikogo nie dziwi że ludzie dalej będą palić węglem i odpadami.


Anuluj