UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dbają o przyszłość koszykówki ? Szanujmy się to gdzie jest wywalczona 2liga skoro tak super dbają o przyszłość elbląskiej koszykówki nawet nie wykazali żadnego zainteresowania nie mówiąc o jakiejkolwiek złotówce. Władze zawsze o wszystko dbają jak mają w tym interes i chcą żeby na nich głosować, jak przychodzi co do czego nie ma chętnego
Kibicccccc