UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy tam w tym urzędzie jeszcze ktoś myśli. Spędzenie trzech Halowych dyscyplin sportowych (piłka ręczna, siatkówka i koszykówka )plus piłka nożna (w okresie zimowym korzystają z hal. .Tego jeszcze świat nie widział, nie ma w Polsce nigdzie takiej szkoły. SSP razem z halą na Kościuszki i halą w 4 LO nie są w stanie pomieścić wszystkich grup zapewniajac im odpowiednią ilość godzin do rozwoju sportowego. Zabieranie koszykówki i piłki ręcznej ze szkół które jako jedne z nielicznych maja sale pełnowymiarowe, to dopiero pomysł. Pewnie miasto będzie opłacało transport dzieci z klas sportowych koszykarskich na salę do SP 11 na lekcje w-f. Pytam się gdzie tu logika

hip