UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dbają o przyszłość koszykówki ? Szanujmy się to gdzie jest wywalczona 2liga skoro tak super dbają o przyszłość elbląskiej koszykówki nawet nie wykazali żadnego zainteresowania nie mówiąc o jakiejkolwiek złotówce. Władze zawsze o wszystko dbają jak mają w tym interes i chcą żeby na nich głosować, jak przychodzi co do czego nie ma chętnego
Kibicccccc