59
24.02.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kamien jedzie koleja z poludnia Polski do Elblag. W Elblagu jest wyladowywany, z tego co slychac na Grunwaldzkiej i na Mazurskiej. A wiec znowu jest ladowany na tiry i jedzie przez miasto niszczac drogi. Nastepnie wyladowywany jest dopiero na nabrzezu portowym. Przez tyle lat nie pomyslano by przed mostem kolejowym zrobic niewielkie odbicie torow do portu? Budowano hangary, teraz chca stawiac pomniki, a nie pomyslano o tak podstawowej sprawie jak kawalek bocznicy kiolejowej? Gratuluje wam wlodarze,
Realista1 (2021.02.25)
Kiedyś ulice były niszczone przez dziesiątki TIRÓW dziennie z miałem węglowym, dziś z kamieniem na wyspę. Mam nadzieję że władze miasta wystąpiły juz do odpowiednich instytucji o refundacje kosztów naprawy nawierzchni ulic. Przecież Grunwaldzka, Tysiąclecia, Hetmańska rozlatują się w oczach.
(2021.02.25)
@ANTY pis - Proszę o racjonalne argumenty a nie tak po elbląsku, po prostacku. .
(2021.02.25)
@Realista1 - Bo też nikt na poważnie nie brał tego że w Elblągu powstanie port morski dlatego nie ma bocznicy. A kamień o powstaniu tej bocznicy i tak nie przesądzi.
(2021.02.25)
@Weź koło i walnij się w czo - Jaka obwodnica, jaka kolej? Dopiero ma powstać projekt, do realizacji to jeszcze w pip lat, więc nie ma się co się tak cieszyć. Wszystkie te plany na inwestycje nie mają nic wspólnego z przekopem, to tylko wasze pisowskie pier. .. enie. Jeszcze rok lub dwa i gospodarka się załamie, nie będzie z czego finansować tych wszystkich obietnic państwa z dykty
Ploterek (2021.02.25)
@Ploterek - Ty ploterek, ty nie czasem Kononowicz jestes, co to mowil, ,e nic nie będzie?
Glosrozsadku1 (2021.02.25)
Tylko, że port morski powołany zostal, ,a właściwie reaktywowany w 1992r. Miliony złotych wydane zostały na nadbrzeza, przejcia graniczne, terminale, przeniesiono kapitanat z Tolkmicka, takze nie pier. .tutaj, że nikt na poważnie nie brał.
Realista1 (2021.02.25)
Poprawiliście treść artukułu ale podać sprostowania to już nie łaska? Bzdury piszecie. Trzeba umieć przyznać się do błędu.
Jamess (2021.02.25)
@Jamess - A co jezt nie tak, podziel się?
(2021.02.25)
Za rok jakby Biden przeplynal przez przekop to byloby przekopniecie - od Elblaga, az po Kapitol
JES ŁI,KEEND (2021.02.25)

info

0  
  2