UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Weź koło i walnij się w czo - Jaka obwodnica, jaka kolej? Dopiero ma powstać projekt, do realizacji to jeszcze w pip lat, więc nie ma się co się tak cieszyć. Wszystkie te plany na inwestycje nie mają nic wspólnego z przekopem, to tylko wasze pisowskie pier. .. enie. Jeszcze rok lub dwa i gospodarka się załamie, nie będzie z czego finansować tych wszystkich obietnic państwa z dykty

Ploterek