UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Realista1 - Bo też nikt na poważnie nie brał tego że w Elblągu powstanie port morski dlatego nie ma bocznicy. A kamień o powstaniu tej bocznicy i tak nie przesądzi.


Anuluj