UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kamien jedzie koleja z poludnia Polski do Elblag. W Elblagu jest wyladowywany, z tego co slychac na Grunwaldzkiej i na Mazurskiej. A wiec znowu jest ladowany na tiry i jedzie przez miasto niszczac drogi. Nastepnie wyladowywany jest dopiero na nabrzezu portowym. Przez tyle lat nie pomyslano by przed mostem kolejowym zrobic niewielkie odbicie torow do portu? Budowano hangary, teraz chca stawiac pomniki, a nie pomyslano o tak podstawowej sprawie jak kawalek bocznicy kiolejowej? Gratuluje wam wlodarze,

Realista1

Anuluj