59
24.02.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Ploterek - Wtedy już będzie rządził Borysław i to on zbawi Polskę i Emblong
SH (2021.02.25)
Powinni te kamienie zrzucać z samolotów
@Ploterek - I koniec demokracji po raz 150000
"Kamień przyjeżdża do Elbląga pociągami, jest rozładowywany m. in. na rampie przy ul. Mazurskiej (port nie ma jeszcze własnej bocznicy i nie będzie jej miał w obecnej lokalizacji, bo niby gdzie. .. ? !). Stamtąd kamień jest przewożony do portu, skąd od wiosny będzie transportowany barkami na teren inwestycji na Mierzei. "Ta krótka notka pokazuje cały obłęd tej dewastacji. .. Nie ma portu, nie ma infrastruktury portowej, drogowej i kolejowej. .. ale będzie kaczy dół w Mierzei Wiślanej, który ma sprawić CUD, by pojawiła się potrzebna reszta inwestycji. Dzięki składowaniu kamienia Port Morski w Elblągu być może w 2021 roku nie zakończy swej działalności tradycyjną stratą w wysokości 100 000 PLN mimo dotacji z budżetu bogatego miasta w podobnej wysokości. .. Wiwat Kaczy Dół ! Rozum nie przejdzie ! PARTIA czuwa !
GłębokaMyśl (2021.02.25)

info

3  
  4
z mazurskiej na radomskÄ… samochodami ????? przez miasto i most unii ??? GENIALNE GRATULACJE KTO WYREMONTUJE MAZURSKÄ„ I RADOMSKÄ„ ? P O R T ???
Lemur (2021.02.25)

info

1  
  1
Port morski Elblag podaje, że mamy bocznicę i obrotnice. Bo teoretycznie i mamy. Bocznica właśnie wyładowuje się na Mazurskiej, a obrotnica. ? To chyba ta poniemiecka, kolo przystani żeglarskiej Energetyk? Czy jakoś tak, widac takie na mapach dzis google, ,szeroka rzeke do tych 120m. Takie dane podaje Wikipedia i strona port Elblag. A, jak jest w realu? Bocznica jest po drugiej stronie rzeki, a obrotnica ta poniemiecka. Czy w ogóle funkcjonuje? Za niskim mostem UE i kolejowym, a do tego pewnie tam płytko. Panie prezydencie i panie dyrektorze portu. Tyle lat minęło, będzie zaraz, przekop, a w Elblagu co będzie?
Ferdek.Schichau (2021.02.25)

info

2  
  0
@Jamess - To zapraszam na teren elektrociepłowni i zobaczysz prawdę.
Zorientowany (2021.02.26)
@Glosrozsadku1 - Bo się cieszycie jak głupi do sera. Ledwo ogłosili plany, nawet projektu nie ma, a Wy już klepiecie o wielkich inwestycjach itd. Powoli, niech to się zacznie budować, bo planów to już było wiele w tym państwie z dykty i kartonu
Ploterek (2021.02.26)
Dlaczego nikt tu nie wspomina o ul. Grunwaldzkiej? Kto wogole to nadzoruje i wydaje zgodę by ludziom pod samymi oknami od 6:00rano do późnych godzin wieczornych nawalac tymi głazami? I jeszcze żeby to było w tygodniu, ale to się dzieje też w weeken. Mozna oszaleć. Pomiar hałasu był robiony owszem ale w taki akurat dzień gdy przeładunek się nie odbywał. Biznes jest biznes i nic innego się nie liczy...
(2022.07.19)

info

0  
  0