UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko, że port morski powołany zostal, ,a właściwie reaktywowany w 1992r. Miliony złotych wydane zostały na nadbrzeza, przejcia graniczne, terminale, przeniesiono kapitanat z Tolkmicka, takze nie pier. .tutaj, że nikt na poważnie nie brał.

Realista1