A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a u Wasz a u Nasz, co za analfabeta, nowa elyta Nam wyrosła.
@Toja99 - Pracujący muszą coś chlupnąć na orzeźwienke targajac te kamyki przecież
Teraz skladuja po sasiedzku na Mazurskiej, a obok mieli Elblag Zdroj, brawo prezydent za wspolprace, tylko z kim ?- dziwne, ze jeszcze jest prezydentem, ale juz niedlugo zaczna sie trudne pytania dla niego I jego ekipy, prosze jeszcze portu nie oddali do pelnego uzytku a juz port zarabia na skladowaniu materialow, I tak bedzie z kontenerami, ktore ze wzgladu na wysokie stawki w Gdansku, beda dostarczane do Elblaga gdzie koszty moga byc o polowe mniejsze, tereny po drugiej stronie rzeki na przeciw portu sa dzisiaj na wage zlota!!!
@pampi-ZAWADA - Dlugi smutny nos - maly smutny fiut. Garbusiarz cyklista
@cc - Ktora nie ryzykuje, ten nie pije. .. .Garbusiarz cyklista
A ja co spojrze przez okno, to widze pociag z przodu lokomotywa 40 wagonow z kamieniem, na koncu druga lokomotywa I serce mi sie raduje ze u senatora zlewaka z dlugim nosem(smutnym)fiut co raz z nerwow to mniejszy I mniejszy. Garbusiarz cyklista
kaczyński, pawłowicz i kamieni kupa
zamiast hangaru na jachtu dla bogaczy trzeba było zbudować bocznicę kolejową dla portu, nawet dziecko wie co jest ważniejsze dla miasta
@pampi-ZAWADA - To nie jest elblążanin o dla tego szkodzi
@Toja99 - Kamień ładują i piwo piją 😂