UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za rok jakby Biden przeplynal przez przekop to byloby przekopniecie - od Elblaga, az po Kapitol
JES ŁI,KEEND
Za rok jakby Biden przeplynal przez przekop to byloby przekopniecie - od Elblaga, az po Kapitol
JES ŁI,KEEND