A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Generalnie cienkie nie ma nic czego nie wiedziałby ogół. .. .. Może to budowa wizerunku kolejnego historyka?
Elbląg to już przeszłość, upada, będą tylko hipermarkiety brak zakładów liczących śię na rynku dobre zakłady zostały sprzedane by potem ogłośić upadłość, jeszcze dojdzie ślązk jak zamkną kopalnie urząd pracy śię zapełńi, młodz ludzie z Elbląga nie mają żadnego startu żyćiowego ńie pewna praca mieszkańie na kredyt do 70 lat
@mateusz07 - A Gdańsk Poznań Wałbrzych to co sami Polacy byli?a nikt tam nie dewastuje pozostałości po niemcach. zamek Malbork Kwidzyn Książ?co ty nie kumasz historii? Jak ci przeszkadza to do Warszawy tam między zaborami była polską ale też mieszkały różne narodowości.
O, głupek Lewandowski znów trolluje pod różnymi nickami? Panie Robercie, pan się nie przejmuje tym żałosnym warchołem bez talentu i polotu, wszyscy go tu znamy jak zły szeląg - wszyscy również wiemy, że to porażka jest rozumu i człowieczeństwa. Pozdrawiam i kolejnych sukcesów w oświecaniu nienawistnego motłochu życzę:)
A do upadku Zamechu w 1990 doprowadzili politycy ówczesnej Unii Wolności i odalii za psie pieniądze ABB Szwajcaria który zlikwidował niewygodną konkurencję a teraz amerykanie doprowadzają do likwidacji
Był Słowianinem!!!!
Żona zięcia to nue wnuczka
@Ja nie w temacie - PRL to piękny czas kto teraz daje mieszkania? Praca tylko 8 godzin dziennie. i jeszcze seniorzy narzekają ehh.
@mateusz07 - Ha, ha, "nazistowskie Niemcy"w połowie XIX wieku, na wiele lat przed narodzinami Hitlera.
Oj błysnąłeś !
Nie byłbym tego taki pewien, bo gotów i zlikwidować tramwaje. ..