UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg to już przeszłość, upada, będą tylko hipermarkiety brak zakładów liczących śię na rynku dobre zakłady zostały sprzedane by potem ogłośić upadłość, jeszcze dojdzie ślązk jak zamkną kopalnie urząd pracy śię zapełńi, młodz ludzie z Elbląga nie mają żadnego startu żyćiowego ńie pewna praca mieszkańie na kredyt do 70 lat

noris1225

Anuluj