UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O, głupek Lewandowski znów trolluje pod różnymi nickami? Panie Robercie, pan się nie przejmuje tym żałosnym warchołem bez talentu i polotu, wszyscy go tu znamy jak zły szeląg - wszyscy również wiemy, że to porażka jest rozumu i człowieczeństwa. Pozdrawiam i kolejnych sukcesów w oświecaniu nienawistnego motłochu życzę:)
lubie.kefir