UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O, głupek Lewandowski znów trolluje pod różnymi nickami? Panie Robercie, pan się nie przejmuje tym żałosnym warchołem bez talentu i polotu, wszyscy go tu znamy jak zły szeląg - wszyscy również wiemy, że to porażka jest rozumu i człowieczeństwa. Pozdrawiam i kolejnych sukcesów w oświecaniu nienawistnego motłochu życzę:)

lubie.kefir