UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elbląg to już przeszłość, upada, będą tylko hipermarkiety brak zakładów liczących śię na rynku dobre zakłady zostały sprzedane by potem ogłośić upadłość, jeszcze dojdzie ślązk jak zamkną kopalnie urząd pracy śię zapełńi, młodz ludzie z Elbląga nie mają żadnego startu żyćiowego ńie pewna praca mieszkańie na kredyt do 70 lat
noris1225