UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ja nie w temacie - PRL to piękny czas kto teraz daje mieszkania? Praca tylko 8 godzin dziennie. i jeszcze seniorzy narzekają ehh.


Anuluj