UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ja nie w temacie - PRL to piękny czas kto teraz daje mieszkania? Praca tylko 8 godzin dziennie. i jeszcze seniorzy narzekają ehh.
@Ja nie w temacie - PRL to piękny czas kto teraz daje mieszkania? Praca tylko 8 godzin dziennie. i jeszcze seniorzy narzekają ehh.