A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
żądamy otwarcia basenów siłowni, lodowisk, klubów knajp, itd. Dosyć bzdolenia. Naszas prawa czy chcemy umierać czy nie. Mamy prawo żyć jak chcemy. Moi znajomi uważali, odgradzali się, pracując w urzedzie i co? nieżyją, koronawirus. Także nigdy nie wiadomo na kogo padnie. Niestety.
Idiotow nie sieją sami się rodzą. Proponuje ci balwanie otwórz swój biznes i wtedy napisz swoje wypociny komuchu.
Jest demokracja i takie coś jak Kolinski tez może się wypowiadać
Już po pierwszej gadce typu "burżuazja", "kapitaliści"w tym artykule odechciało mi się tego czytać, bo brzmiało to, jak typowa neo-marksistowska papka, kolejnego "mikrocefala"z Lewicy, zaczadzonego "walką klas". Zjeżdżam na dól, a tu autor - Koliński. A jakże. Złóżmy się na bilet do Korei Północnej czy Kuby i go tam wyślijmy. My nie będziemy musieli robić kolejnego "facepalm"czytając takie wypociny, a on wreszcie zamieszka w "socjalistycznym raju"Marksa-Engelsa. Oczywiście dołączy tam do grona komunistycznych katów z ichniej bezpieki, żeby mógł wreszcie swobodnie terroryzować urojonych "wrogów ludu"w ramach rozkułaczania kapitalistów i wielkiej sprawiedliwości dziejowej. Eech. Skąd by ci komuniści brali kasę na państwo i inwestycje, gdyby nie rozkułaczanie ludzi ciężko pracujący. .. tfu. .. "wrogów klasowych":)Jestem w szoku, że redakcja coś takiego wypuszcza, ale zakładam, że jako artykuł humorystyczny, aby pokazać innym czytelnikom -"Tak, tacy ludzie naprawdę chodzą po Świecie. Sami zobaczcie. ":)
@RobertKoliński - Skoro rząd zamyka im firmy, to niech im płaci odszkodowania, za utracone korzyści, nie tylko powinien pokrywać koszty, ale i zapłacić za utracone dochody.
@RobertKoliński - Nie ma lewicy, bo ludzie wiedzą, że lewica może co najwyżej zadłużyć kraj i wywołać kryzys gospodarczy i inflację wysokimi podatkami. Obłoży podatkami i daninami tych co chcą coś robić, pracować i wprowadzi socjal i skończy się jak w Wenezueli. Tam rządzi lewica mają dużo ropy i gdzie ten ich sukces gospodarczy?
co za bełkot !!!!! aż się niedobrze robi !!! czasami schodzili na psy teraz sięgnęli dna
@Kreciol - Rozumiem, że ten przecinek przed Koliński, oznacza że się przedstawiłeś, czyli idiota, zgadza się, a co ty wiesz o zarabianiu?