UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skandal, hucpa i prawicowe rozdawnictwo pieniędzy roszczeniowym tzw. przedsiębiorcom. Dziś w Elblągu podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej elbląscy wybrańcy mieli debatować nad zwolnieniem przedsiębiorców z opłat za koncesję na sprzedaż alkoholu. Średnio po kilkadziesiąt tysięcy złotych na przedsiębiorczą głowę. O pracownikach - ani słowa. [zdj. Oto ludzie, których sami wybraliście, aby działali w WASZYM interesie. Ale żadnemu hiPOkrycie termin #SOCJALIZM przez gardło nie przejdzie, załgańcom sakramenckim, choć pełnymi garściami na publicznym żerują. Książkowy przykład PO-PiSowej hipokryzji, odnotowuję dla potomności. ] #patoprawica, #styropiany, #wyzysk, #chciwość, #roszczeniowcy, #kler, #PiSPOjednoZło
RobertKoliński