Ogłoszenia
Katalog
Imprezy
Repertuary
Rozkłady
NaWynos
Społeczeństwo
Wiadomości
Sport
Gospodarka
Społeczeństwo
Kultura
Szkoły i uczelnie
Prawo i porządek
Dawno temu
Kina i teatr
Biblioteka
Konkursy
Prasówka
Hit czy kit?
Olimpia
Strefa biznesu
Start
Quizy portElu
Fotka miesiąca
Fotoreportaże
FotoreportEl
Mój portEl
Who is who
Kontakt
Login
W trybie nadzwyczajnym, czyli elbląska studnia bez dna
(opinia nadesłana)
42
29.01.2021
A moim zdaniem...
(od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nie de*ilu, to wtrącenie, na polskim miałes chyba muzykę. ..
kreciol
(2021.01.30)
Do moderacji
Odpowiedz
info
0
1
Pokaż ten wątek
Tytułem komentarza po wczorajszym haniebnym, oligarchicznym i kumoterskim głosowaniu naszych, pożal się Karolu Marksie, radnych-bezradnych na smyczy kapitału. #oligarchia, #kumoterstwo, #patoelity, #styropian, #PiSPOjednoZło, #rak
RobertKoliński
(2021.01.30)
Do moderacji
Odpowiedz
info
1
0
Starsze