42
29.01.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nie de*ilu, to wtrącenie, na polskim miałes chyba muzykę. ..
kreciol (2021.01.30)
Tytułem komentarza po wczorajszym haniebnym, oligarchicznym i kumoterskim głosowaniu naszych, pożal się Karolu Marksie, radnych-bezradnych na smyczy kapitału. #oligarchia, #kumoterstwo, #patoelity, #styropian, #PiSPOjednoZło, #rak
RobertKoliński (2021.01.30)

info

1  
  0