Wybrany wątek opinii

Skandal, hucpa i prawicowe rozdawnictwo pieniędzy roszczeniowym tzw. przedsiębiorcom. Dziś w Elblągu podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej elbląscy wybrańcy mieli debatować nad zwolnieniem przedsiębiorców z opłat za koncesję na sprzedaż alkoholu. Średnio po kilkadziesiąt tysięcy złotych na przedsiębiorczą głowę. O pracownikach - ani słowa. [zdj. Oto ludzie, których sami wybraliście, aby działali w WASZYM interesie. Ale żadnemu hiPOkrycie termin #SOCJALIZM przez gardło nie przejdzie, załgańcom sakramenckim, choć pełnymi garściami na publicznym żerują. Książkowy przykład PO-PiSowej hipokryzji, odnotowuję dla potomności. ] #patoprawica, #styropiany, #wyzysk, #chciwość, #roszczeniowcy, #kler, #PiSPOjednoZło
RobertKoliński (2021.01.29)
@RobertKoliński - Skoro rząd zamyka im firmy, to niech im płaci odszkodowania, za utracone korzyści, nie tylko powinien pokrywać koszty, ale i zapłacić za utracone dochody.
(2021.01.29)
@RobertKoliński - Nie ma lewicy, bo ludzie wiedzą, że lewica może co najwyżej zadłużyć kraj i wywołać kryzys gospodarczy i inflację wysokimi podatkami. Obłoży podatkami i daninami tych co chcą coś robić, pracować i wprowadzi socjal i skończy się jak w Wenezueli. Tam rządzi lewica mają dużo ropy i gdzie ten ich sukces gospodarczy?
Zen (2021.01.29)
Powrót do komentarzy