UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już po pierwszej gadce typu "burżuazja", "kapitaliści"w tym artykule odechciało mi się tego czytać, bo brzmiało to, jak typowa neo-marksistowska papka, kolejnego "mikrocefala"z Lewicy, zaczadzonego "walką klas". Zjeżdżam na dól, a tu autor - Koliński. A jakże. Złóżmy się na bilet do Korei Północnej czy Kuby i go tam wyślijmy. My nie będziemy musieli robić kolejnego "facepalm"czytając takie wypociny, a on wreszcie zamieszka w "socjalistycznym raju"Marksa-Engelsa. Oczywiście dołączy tam do grona komunistycznych katów z ichniej bezpieki, żeby mógł wreszcie swobodnie terroryzować urojonych "wrogów ludu"w ramach rozkułaczania kapitalistów i wielkiej sprawiedliwości dziejowej. Eech. Skąd by ci komuniści brali kasę na państwo i inwestycje, gdyby nie rozkułaczanie ludzi ciężko pracujący. .. tfu. .. "wrogów klasowych":)Jestem w szoku, że redakcja coś takiego wypuszcza, ale zakładam, że jako artykuł humorystyczny, aby pokazać innym czytelnikom -"Tak, tacy ludzie naprawdę chodzą po Świecie. Sami zobaczcie. ":)
Do_pomorskiego