42
29.01.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jezu, co za grafoman. .. Czy Ty czlowieku masz pojęcie jak to jest kiedy musisz zapewnić swoim pracownikom środki na życie? Pewnie, mozesz bez litopści wyj**ać ich na bruk i niech robia co chcą. Z tej branży mało kto zwolnił prcowników, przecież to są ludzie. Czy jeśli na tych wywozowych obiadach masz UTARGU np 500 zl dziennie, to myślsz, ze za to sie da zapewnić godne życie i ludziom i sobie? Co gastronomia takiego dostala? |Zainteresuj sie ile np Pan z pewnej fabryki mebli dostał, który chyba w ogóle nie był zamkniety i produkcja szla cały czas. A min branża gastronomiczna, ktora była zamknięta 5 miesięcy w zeszłym roku i już na pewno 1,5 w tym. Jak nie dłużej. Człowieku puknij sie w baniak, co za bzdury wypisujesz.
(2021.01.29)
jezzuuu, wołodja, aż taki czerwony jesteś, żeby tą miernote promowac? przeciez toto nie ma nic sensownego do powiedzenia, kolinski oszczędźnam tych wypocin i steku lewackich bzdur
kreciol (2021.01.29)

info

9  
  3
widze czerwony donosiciel poczuł sie urażony, a girmek wołodji zaczał działać, kolinski choćbyś postawił stolca w stringi nic nie osiągniesz w zyciu gdyz ludzie się na takich jak ty znają. .. nierobów nikt nie toleruje. ..
kreciol (2021.01.29)

info

10  
  2
Dlaczego używacie komentarze pochlebne wam o waszej promocji tego błazna3
Wróg lewaka Roberta K (2021.01.29)

info

6  
  0
Rządzący chcą powrotu do socjalizmu. chcemy żeby otwarto wszystko. chcemy korzystać z życia. bawic sie. A co jak mamy umrzeć to i tak chowanie sie za biurkiem nic nie pomoże. Moich dwóch znajomych zmarło na covid. Nic im nie pomogło. tak bywa.
(2021.01.29)

info

3  
  2
Brawo popieram. Tylko ignorant myśli inaczej i. bubek
(2021.01.29)
Wychodzę na róg Ogólnej i Broniewskiego i mam w zasięgu wzroku sześć sklepów z alkoholem; czy potrzeba aż tyle?
(2021.01.29)

info

2  
  0
@DO ODSNIEŻANIA - A skomentowałeś:)))
57 (2021.01.29)
@57 - Bo to jest właśnie tzw. troll-prawacka byle-logika - byle klepać komenty, byle mocodawca pochwalił i byle parę groszy do kiermany wpadło; a że durne toto aż w oczy szczypie, to już jest nieistotne:)
RobertKoliński (2021.01.29)
@RobertKoliński - Idiota, kolinski, nigdy się nie przyzna że jest idiota i tych co sie z nim nie zgadzają zawsze będzie miał za glupszych od siebie. .. taka natura idioty kolinski jesteś klasycznym tego przykładem. .. apropos, co ty leniu ngosowy wiesz o zarabianiu i normalnych stosunkach pracy. ..
Kreciol (2021.01.29)