Wybrany wątek opinii

lewaków i komuchów nie komentuję
DO ODSNIEŻANIA (2021.01.29)
@DO ODSNIEŻANIA - A skomentowałeś:)))
57 (2021.01.29)
@57 - Bo to jest właśnie tzw. troll-prawacka byle-logika - byle klepać komenty, byle mocodawca pochwalił i byle parę groszy do kiermany wpadło; a że durne toto aż w oczy szczypie, to już jest nieistotne:)
RobertKoliński (2021.01.29)
@RobertKoliński - Idiota, kolinski, nigdy się nie przyzna że jest idiota i tych co sie z nim nie zgadzają zawsze będzie miał za glupszych od siebie. .. taka natura idioty kolinski jesteś klasycznym tego przykładem. .. apropos, co ty leniu ngosowy wiesz o zarabianiu i normalnych stosunkach pracy. ..
Kreciol (2021.01.29)
@Kreciol - Rozumiem, że ten przecinek przed Koliński, oznacza że się przedstawiłeś, czyli idiota, zgadza się, a co ty wiesz o zarabianiu?
(2021.01.29)
nie de*ilu, to wtrącenie, na polskim miałes chyba muzykę. ..
kreciol (2021.01.30)
Powrót do komentarzy