Wybrany wątek opinii
lewaków i komuchów nie komentuję
Do moderacji
Odpowiedz
26
11
@DO ODSNIEŻANIA - A skomentowałeś:)))
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@57 - Bo to jest właśnie tzw. troll-prawacka byle-logika - byle klepać komenty, byle mocodawca pochwalił i byle parę groszy do kiermany wpadło; a że durne toto aż w oczy szczypie, to już jest nieistotne:)
Do moderacji
Odpowiedz
2
8
@RobertKoliński - Idiota, kolinski, nigdy się nie przyzna że jest idiota i tych co sie z nim nie zgadzają zawsze będzie miał za glupszych od siebie. .. taka natura idioty kolinski jesteś klasycznym tego przykładem. .. apropos, co ty leniu ngosowy wiesz o zarabianiu i normalnych stosunkach pracy. ..
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
@Kreciol - Rozumiem, że ten przecinek przed Koliński, oznacza że się przedstawiłeś, czyli idiota, zgadza się, a co ty wiesz o zarabianiu?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
nie de*ilu, to wtrącenie, na polskim miałes chyba muzykę. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
1