UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
żądamy otwarcia basenów siłowni, lodowisk, klubów knajp, itd. Dosyć bzdolenia. Naszas prawa czy chcemy umierać czy nie. Mamy prawo żyć jak chcemy. Moi znajomi uważali, odgradzali się, pracując w urzedzie i co? nieżyją, koronawirus. Także nigdy nie wiadomo na kogo padnie. Niestety.