A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Tralala - Różnicy wielkiej nie ma bo zamiast spalin wdychamy odbyt konia ale nawóz mimo to lepszy, co do niebezpieczeństwa to też zdarzały się wypadki, jednak pod każdym względem brakuje myślenia i jest nastawienie że się uda zabawa.
@Gdzie jest policja!!!! - Właśnie, gdzie Policja? Jakby tam bywali częściej to być może nie doszłoby do tego wypadku. Znowu jak przyjadą to do południa w dzień.
Wszystko przez to że nigdzie nie można kupić sanek i trzeba jeździć na workach foliowych.
czy trzeba policji, musimy być karani ? nie ! wystarczy być rozsądnym. .. .
@Cz3siek - @ Cz3siek, przepisy zabraniają ciągnięcia również sanek za pojazdem mechanicznym,
Wypadki był i będą, to jest zwyczajny wypadek, gdy ktoś się potknie na śliskiej powierzchni i złamie nogę to też będzie wypadek
Za czasów mojego dzieciństwa kuligi gdzie samochód ciągnął sanki były powszechne. Sam za dzieciaka co roku w zimę byłem na kuligu. Po prostu Ci to organizują muszą to robić z głową, ostrożnie, sprawdzić dobrze trasę kuligu, nie jechać za szybko i nikomu z głowy włos nie spadnie.
@rozmowa kontrolowana- Twoje prawo do wolności słowa nie daje Ci prawa do pisania obraźliwych komentarzy. Ta osoba, której zachowanie chcesz komentować, też ma konstytucyjne prawo do obrony czci i godności. Zapamiętaj na całe życie:MOJE PRAWO NIE MOŻE OGRANICZAĆ CUDZEGO PRAWA.
@Andrzej79 - Inne czasy i inni ludzie, także nie porównuj!
@babunia - Skoro była cenzura to skąd wiesz, co ten ktoś pisał?