UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Za czasów mojego dzieciństwa kuligi gdzie samochód ciągnął sanki były powszechne. Sam za dzieciaka co roku w zimę byłem na kuligu. Po prostu Ci to organizują muszą to robić z głową, ostrożnie, sprawdzić dobrze trasę kuligu, nie jechać za szybko i nikomu z głowy włos nie spadnie.
Andrzej79